O našem webu

Vítejte na našem webu. Rádi bychom Vás provedli naším e-shopem. Pro rychlejší orientaci jsme vytvořili tento rozcestník, který Vás může zavést do jakékoliv sekce na našem webu. Tyto sekce jsou:

 

1) O našich produktech - Zde se dozvíte odkud naše kameny pochází, ale také veškeré detailní informace o kamenech, jejich vlastnostech, ale dokonce i historii kamenů a které slavné osobnosti jej nosí.

2) O nás - V této sekci najdete příběh našeho obchodu, který začal již v roce 2004. Dále zde najdete fotky našeho obchodu a pokud jste chtěli náš krám vidět v lepším spektru, můžete využít naší virtuální prohlídky úplně dole na pravé straně.

3) E-shop - Většinu našeho sortimentu šperků, které jsou k prodeji můžete vidět zde. Pokud by Vás zajímal velkoobchodní prodej, tak nás kontaktujte na emailu.

4) Poradna - Tato sekce je momentálně rozpracovaná, ale jakmile jí dokončíme naleznete zde veškeré rady o tom jak nalézt ideální kámen pro Vás, nebo Vaše blízké. Dále zde naleznete i často kladené dotazy včetně odpovědí na ně. V poslední části se můžete s námi zapojit do diskuze přes facebook.

5) Kontakt - Zde najdete kontakt na nás.

6) Obchodní podmínky - Náš e-shop se řídí občanským zákoníkem, ale pakliže by jste se chtěli dozvědět něco více o našich podmínkách stačí na tuto ikonku kliknout.

7) Reklamace - Chcete-li vědět náš reklamační řád, je pro Vás tato sekce.